Oversættelse mangler
Oversættelse mangler
Oversættelse mangler
Oversættelse mangler
Oversættelse mangler
Oversættelse mangler
Suliaq pillugu atuakkiat
Ilinniaetitsunut ilitsersuut

Glemt password?

 

Kikkuuvugut?

Norden i Skolen Foreningerne Nordens Forbund-imit suliaallunilu aqunneqarpoq, Foreningen Norden aamma Nordisk Sprogkoordination qanimut suleqatigalugit.

 

Norden i Skolen ilaatigut Nordisk Ministerråd-imit, Nordplus Nordiske Sprog-imit aamma Kultur, A.P. Møller Fonden-imit kiisalu Nordisk Kulturfond-imit aningaasaliiffigineqarpoq.

 

Nordisk miniordboogit atuutsilerneri suliarinnittut Nunat Avannarlerni oqaasilerisut (sprognævn) peqatigalugit piviusunngortinneqarpoq.

 

Norden i Skolen–imut nakkutilliisuutitaniipput Nunat Avannarlerniit nunat saniliinik oqaasiinik, pinngortitalerinermik kiisalu qarasaasiakkut ilinniartitsinermik toqqammavilinnik tunuliaqutaqartut. Toqqammaviup qaffasissumik pitsaassuseqarnissaa sinniisut siammasissumeernerisa qulakkeerpat.

 

Attavissat

Thomas Henriksen, Programchef/ Pilersaarusiornermut pisortaq, Norden i Skolen
Foreningerne Nordens Forbund
Snaregade 10a, 3.sal
1205 København K
Danmark
0045-26116267
thomas@fnfnorden.org
WWW.FNFNORDEN.ORG

 

Anna Foucard, ProjektkoordinatorNorden i Skolen

Foreningerne Nordens Forbund
Snaregade 10a, 3.sal
1205 København K
Danmark

0045-30260370
anfo@fnfnorden.org
WWW.FNFNORDEN.ORG

 

Elina FinneProjektmedarbejder, Norden i Skolen

Foreningerne Nordens Forbund
Snaregade 10a, 3.sal
1205 København K
Danmark

0045-30260370
elina@fnfnorden.org
WWW.FNFNORDEN.ORG

 

Nikita Englund, Projektmedarbejder, Norden i Skolen

Foreningerne Nordens Forbund
Snaregade 10a, 3.sal
1205 København K
Danmark

0045-30260370
nikita@fnfnorden.org
WWW.FNFNORDEN.ORG

 

Julia Zsiga, Projektmedarbejder, Norden i Skolen


Foreningerne Nordens Forbund
Snaregade 10a, 3.sal
1205 København K
Danmark

0045-30260370
juzs@fnfnorden.org
WWW.FNFNORDEN.ORG

 

Heidi Lønne Grønseth, Norgemi atuarfimmi pisortaq

Foreningen Norden Norge
Harbitzalléen 24
0275 Oslo
Norge


0047-22516765
heidi@norden.no
WWW.NORDEN.NO

 

Emelie Dahlström-Ravn, Sverigemi atuarfimmi pisortaq
Foreningen Norden Sverige
Box 1083
101 39 Stockholm
Sverige

0046-709991600
emelie.dahlstrom-ravn@norden.se
WWW.NORDEN.SE

 

Ingi Samuelsen, Direktør

Foreningen Norden Færøerne

Lützenstrød 4

FO-100 Tórshavn

 

+298 217 999

frnorden@kallnet.fo

www.norden.fo

 

Marika Lindström, sakkunnig skolverksamhet Finland
Pohjola-Norden
Topeliusgatan 20, 00250 Helsingfors
044 733 5771
marika.lindstrompohjola-norden.fi
www.pohjola-norden.fi

  

Hannes Björn Hafsteinsson, skoleansvarlig i Island
Foreningen Norden Island
Óðinsgata 7
101 Reykjavík
Island

 

+354 680 7477
hannes@norden.is
www.norden.is