Tekst
Video
Spel og leik
Konkurranse
Lydinnspeling
Oppgåve
Faglitteratur
Lærarrettleiing

Gløymt passord?

 

Kven er vi?

Norden i Skolen.org blir utvikla og administrert av Foreningene Nordens Forbund i tett samarbeid med Nordisk språkkoordinasjon og dei nasjonale Foreningen Norden. Implementeringa av Nordisk miniordbok er i samarbeid med språknemdene i Norden, som har utvikla ordboka.

 

I styringsgruppa for Norden i Skolen.org sit representantar frå heile Norden som har utdanning som lærarar og med kompetanse i nabospråksdidaktikk og e-læring. Det breie nettverket sikrar at plattforma har høg fagleg kvalitet og brei nordisk forankring.

 

Kontakt

Thomas Henriksen, Programchef, Norden i Skolen
Foreningerne Nordens Forbund
Snaregade 10a, 3.sal
1205 København K
Danmark

0045-26116267
thomas@fnfnorden.org
WWW.FNFNORDEN.ORG

 

Anna FoucardProjektkoordinatorNorden i Skolen

Foreningerne Nordens Forbund
Snaregade 10a, 3.sal
1205 København K
Danmark

0045-30260370
anfo@fnfnorden.org
WWW.FNFNORDEN.ORG

 

Julia Öhman, Projektmedarbejder, Norden i Skolen

Foreningerne Nordens Forbund
Snaregade 10a, 3.sal
1205 København K
Danmark

0045-30260370
juoh@fnfnorden.org
WWW.FNFNORDEN.ORG

 

Nikita Englund, Projektmedarbejder, Norden i Skolen
Foreningerne Nordens Forbund
Snaregade 10a, 3.sal
1205 København K
Danmark

0045-30260370
nikita@fnfnorden.org
WWW.FNFNORDEN.ORG

 

Heidi Lønne Grønseth, skoleansvarlig i Norge

Foreningen Norden Norge
Harbitzalléen 24
0275 Oslo
Norge


0047-22516765
heidi@norden.no
WWW.NORDEN.NO

 

Emelie Dahlström-Ravn, skoleansvarlig i Sverige
Foreningen Norden Sverige
Box 1083
101 39 Stockholm
Sverige

0046-709991600
emelie.dahlstrom-ravn@norden.se
WWW.NORDEN.SE

 

Ingi Samuelsen, Direktør

Foreningen Norden Færøerne

Lützenstrød 4

FO-100 Tórshavn

 

+298 217 999

frnorden@kallnet.fo

www.norden.fo

 

Hanna Ölander-Nilsson, skoleansvarlig i Finland

Pohjola-Norden

Topeliuksenkatu 20 / Topeliusgatan 20

00250 Helsinki / Helsingfors

Finland

 

+358 44 733 5772

hanna.olander@pohjola-norden.fi

www.pohjola-norden.fi

 

Hannes Björn Hafsteinsson, skoleansvarlig i Island
Foreningen Norden Island
Óðinsgata 7
101 Reykjavík
Island

 

+354 680 7477
hannes@norden.is
www.norden.is